درب اتوماتیک شیشه ای OPTIONS

درب اتوماتیک شیشه ای Options

درب اتوماتیک شیشه ای Options

Blog Article

از این سیستم معمولا در ادارات، فروشگاهها و مجتمع های مسکونی استفاده می شود.

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

نوع شیشه هایی که در این درب ها استفاده می شود سکوریت می باشد. این موضوع سبب افزایش کیفیت و طول عمر این نوع درب ها می گردد.

اولین موردی که در هنگام خرید جک باید به آن توجه کنید، ورودی ساختمان است. عرض ورودی اصلی ترین شرط تعیین نوع و وزن درب است. طول بازوی جک های پارکینگ معمولا ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، میلیمتر هستند، هرچه عرض درب پارکینگ بیشتر باشد باید از جک با طول بازو بیشتر استفاده شود زیرا گشتاور بیشتری ایجاد میشود و نیروی جک ها برای بازو بسته کردن درب ها بیشتر میشود و در نتیجه طول عمر جک ها بیشتر میشود. روان بودن و حرکت راحت درب، در میزان فشاری که به آن وارد می آید تاثیر گذار است، پس این نکته را هم در نظر بگیرید. شمالی یا جنوبی بودن ساختمان شما نیز تاثیر مستقیم بر انتخاب جک دارد، چون ممکن است میزان حرکت درب و جهت آن را با محدودیت مواجه کند.

به عنوان مثال، در فرودگاه معمولاً به دلیل ترافیک زیاد و همچنین ایمنی کاربران، نصب درب های کشویی یا گردان در ورودی، با روان بودن ترافیک مرتبط است

در این مقاله درب اتوماتیک قصد داریم در خصوص چشمی درب هوشمند شیشه ای به طور کامل صحبت کنیم.

در این مقاله سعی کرده‌ایم راهنمایی جامع در خصوص درب اتوماتیک شیشه ای بدهیم. 

موتور به کار درب اتوماتیک رفته در پکیج کورما دارای مشخصاتی به شرح ذیل می باشد:

عمل باز و بسته شدن درب، توسط سنسور‌های به‌کار رفته در چشمی‌ها صورت می‌گیرد. تفاوت شاخص یک چشمی درب هوشمند شیشه ای با سایر چشمی ها در نوع سنسور به‌کار رفته در آن است.

درب‌های خودکار انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها طرح و رنگ خاص خودشان را ممکن است داشته باشند. در این مطلب قصد داریم سه نوع اصلی درب اتوماتیک را بررسی کنیم.

علاوه بر این استفاده از این فناوری راحتی و آسایش را برای معلولین نیز فراهم می آورد.

مزایای نصب پارتیشن شیشه ای پارتیشن شیشه ای اصفهان استیکر شیشه پارتیشن هزینه ساخت خانه شیشه ای پارتیشن شیشه ای دکوراتیو پارتیشن شیشه ای در کرج

قیمت درب برقی کرکره ای با توجه به نوع تیغه و موتور و همچنین مدل و برند آن تعیین خواهد شد. به طور کلی درب برقی کرکره ای نسبت به سایر درب های برقی از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر می باشد.

به محض باز شدن در یکی از تکه‌ ها می چرخد و بر روی تکه دیگر قرار می‌گیرد. این نوع در برای فضا های ورودی محدود بالاترین کارایی را دارد. می توان در های تاشو را تنها از یک طرف به دیوار متصل کرد، به این ترتیب با توجه به کوچک بودن شعاع درب اتوماتیک شیشه ای کارکرد عمل باز و بسته شدن درب به راحتی صورت می گیرد. بسته بندی کامل درب اتوماتیک تاشو شامل پانل های اصلی در، هدر، اپراتور، سخت افزار محوری، ریل ‌های راهنما، قفل و سیستم ایمنی است.

Report this page